<> Hledání básníkova snu <>(Ne)všední úvahy o stavu české společnosti...

"Je třeba zničit homogenitu jednotlivých národních států," zní z OSN. Vezměte si uprchlíky!

Publikováno 26.09.2015 v 19:02 v kategorii O islámu a jinověrcích, kafírech, přečteno: 218x

OSN žádá novou kulturně homogenní evropskou společnost. Chtějí zničit identitu jednotlivých národních států. Čtěte (viz link)! Osobně se domnívám, že pan Peter Sutherland (OSN) není zcela duševně v pořádku, a pokud ano, tak by mě ale velice zajímalo, o čem vede svoje intelektuální debaty ve skupině Bilderberg! Vážným znepokojením je ale i fakt, že se těchto setkání v minulosti účastnil i český politik za TOP09, bývalý ministr a dnešní horlivý zastánce ilegálních imigrantů pan Karel Schwarzenberg!!! Takže, vážení spoluobčané, nyní zpozorněme...!!! A jako bonus na závěr: Americký miliardář George Soros chce do Evropy ročně 'nasáčkovat' až 1 milión migrantů. Né, pozor, to není vtip, Amerika v tom jede s Angelou Merkel totiž taky! A jak sám řekl komisař EU, důsledky uprchlické krize Evropskou unii skutečně nezajímá!

Tématické články hodné sdílení. Tohle by měli všichni Evropané, o Češích ani nemluvě, čísti povinně:
a) 'V Evropě je moc Evropanů, vezměte si migranty, radí OSN.' In: Echo24, 26.09.2015 (odkaz)
b) 'Jsme příliš "bílí" pro tento svět? Zánik bílé rasy jako největší řízený proces v dějinách.' In: luciepasekova.blog.idnes.cz, 24.09.2015 (odkaz)
c) 'Plán globálního finančníka George Sorose pro Evropu: Milión přijatých uprchlíků ročně, více pravomocí do Bruselu a ještě více neziskovek.' In: Parlamentní listy, 28.09.2015 (odkaz)
d) 'Eurokomisař: Důsledky uprchlické vlny nás nezajímají.' In: Novinky.cz, 30.09.2015 (odkaz)

Tématické video (09-10/2015) - Doporučuji!

ertz.cz Ulož.to - sdílej snadno data LeteckaPosta.cz Hyperinzerce - inzerce zdarma, inzeráty, bazar