<> Hledání básníkova snu <>(Ne)všední úvahy o stavu české společnosti...

Léčba rakoviny mandlemi... Že nevěříš? Tak čti!

Publikováno 30.01.2013 v 10:24 v kategorii Věřte, nevěřte!, přečteno: 478x

Žijeme v době, kdy jsme poměrně často konfrontovány s velmi zákeřnými, dle lékařů jen těžko léčitelnými nemoci, avšak málokdo z nich nám skutečně poví vše, co se o nemoci ví. To jest, "Jaké pak možnosti se nám při léčbě nabízejí?", či "O čem se nahlas před pacienty - z určitých nám dosud nevysvětlených důvodů - nemluví?". Medicína, farmacie se velmi rychle vyvíjí, pokrok je den ode dne patrnější, ale je s velkým podivem, že tak velmi významné vědecké objevy, o nichž se k dnešnímu dni již dlouhé roky nejenom v amerických odborných kruzích ví, tak rychle "upadají v zapomnění"...
 

A to se týká právě i tzv. vitamínu B17, který je odborné veřejnosti znám pod vědeckými názvy "Laetril(e)", či dokonce "Amygdalin". Jedná se, jak je vyvoleným dobře známo, o látku, která má prokázané velmi silné protirakovinné účinky. Známá je už déle jak 40 let, ale v současné době po ní "neštěkně ani pes"... Farmacie je velmi výdělečný byznyss, a proč dávat lidem naději žít? 

Zde jest kopie jednoho českého článku, jehož citaci bohužel nevlastním, a nikdy jsem ji ani neměl, jež upozorňuje na jednu důležitou publikaci jménem "Svět bez rakoviny" (Autor: E. Griffin). Tak čtěte, a udělejte si obrázek již sami, osobně bych ale tuto informaci rozhodně nepodceňoval. Nechť je něčí inspirací k nelehkému boji:

 

<> Osobně si myslím, že je nám toho zatajováno mnohem více, než si dokážeme vůbec připustit! Ve spojení s překlady mající obsahovou spojitost s rakovinou, nádorovým bujením (tj. Krebs, Krebserkrankungen, Tumor, Tumorerkrankungen, Cancer etc.) se lze právě s touto látkou opakovaně setkat! Ale proč se k léčbě nepoužívá, je-li její účinnost nezpochybnitelná, vyzkoušená? <>

Amygdalin, či Laetril(e), jedna látka jest, se vyskytuje, cituji-li onen výše uvedený příspěvek v:
a) semenech rostlin - např. hořké mandle, třešně, broskve, švestky (jde především tedy o jadérka, ano),
b) plodinách - např. kukuřice, lněné semínko, proso.


1) Zde přidávám ještě link na "American Cancer Society", kde lze nalézti také její slušný článek, příspěk na téma "Laetrille":
http://www.cancer.org

2) Tak jako ještě link na německou wikipedii, kde je v rubrice "Medizinische Verwendung" řečeno vysloveně "nečekané":
 http://de.wikipedia.org/wiki/Amygdalin

3) Nejzajímavější články naleznete také zde:
http://www.top20sites.com/Top-Amygdalin-Sites


S poděkováním

Autor komentáře a scanu daného článku: Bomberious
 
 
 

ertz.cz Ulož.to - sdílej snadno data LeteckaPosta.cz Hyperinzerce - inzerce zdarma, inzeráty, bazar